Karvalics Ottót jelöli a Fidesz Barcson

Karvalics Ottó

A Fidesz Barcsi Szervezete a folytatásra szavazott. A jelenlegi polgármester, Karvalics Ottó újbóli indulását támogatja az őszi önkormányzati választáson a nagyobbik kormánypárt helyi tagsága – tájékoztatta szerkesztőségünket Szalai Balázs, a párt városi alelnöke.

 

Karvalics Ottó 1990 óta vesz részt a barcsi önkormányzati munkában. Képviselőként, alpolgármesterként és polgármesterként is bizonyított. A város érdekeit képviselte  a Somogy Megyei Közgyűlésben bizottsági elnökként is. 2010-től a Fidesz-KDNP egyéni képviselőjeként az Országgyűlésben is egyengette városunk útját.

A Fidesz Barcsi Szervezete a folytatásra szavazott. Karvalics Ottóban látjuk azt az embert, aki a leghatékonyabban képes elősegíteni városunk, Barcs fejlődését – áll a közleményben. 

Műsorajánló

Tekintse meg a HÍD TV legfrissebb videóit!

Barcs Város Önkormányzata Képviselőtestületének 2023. december 21-i ülése

Képújság

Legfrissebb hirdetéseink!