Pókertől a triatlonig: Viktória Brown nyerte a nőknél a nagyatádi versenyt

Badar Gergő, a Tiszakécske VSE versenyzője lett a magyar bajnok az eXtremeMan Nagyatádi Hosszútávú Triatlon Országos Bajnokságon. Badar Gergő 8 óra 30 perc 40 másodperces idővel futott át a célkapun.

Az UTE-Merida triatlonistája, Petsuk Zoltán másodikként, a Kis-Tri Team versenyzője Horányi Gábor pedig harmadikként ért célba. A váltók közül a veszprémiek diadalmaskodtak, a kaposvári váltó a második helyen ért célba. A hölgyek versenyében kanadai-magyar győzelem született, Viktória Brown szakíthatta át elsőként a célszalagot 10 óra 31 perc 3 másodperces idővel. A hölgyet Szilasi Viktóriaként is sokan ismerik hazánkban, sportriporterként és pókerjátékosként is bevonult már a sporttörténelembe, a triatlonnal pedig gyermekei megszületése után kezdett intenzívebben foglalkozni.

Fotó: facebook