Súlyos vereséget szenvedett az FC Barcs a hazai pályán, kézilabda csapataink is pont nélkül maradtak

A megye 3. osztályának aktuális fordulójában súlyos vereséget szenvedett az FC Barcs csapata, 4-1 re kapott ki az Inke csapatától. A második félidőben a 4-0-ás állást Hengerics Bence tudta szépíteni egyetlen találatával.

Az ifi csapat mérkőzése ugyan félbeszakadt, de a mérkőzés lefújása előtt már 5-1-re vezettek a hazaiak, Bencsik Soma és Lakatos Szilveszter 2-2, és Mohácsi Tibor egy találatával. A babócsai csapat a Kaposfüreddel mérkőzött, ott döntetlen lett a végeredmény, az ifisták azonban 2-0 ra hozták a mérkőzést, Jäger Barnabás és Meggyes Róbert találatával. A forduló következő mérkőzéseit október 4-én, vasárnap játszák, az FC Barcs a Csököllyel, Babócsa Szabással, Csokonyavisonta Inkével, Homokszentörgy pedig a Kaposfüred csapatával csap össze. Az FC Barcs utánpótlás csapata azonban remekelt, 8-3ra győzedelmeskedtek a Segesd csapata felett, Csorbics Dániel 4, Balogh János, Göbölös Máté, Somogyi Lóránt,          Károlyi Árpád pedig egy egy találattal állították be az eredményt. Következő mérkőzésüket Csurgón játszák, október 2-án, 15 óra 30 perctől. A női bajnokság következő fordulóját október 4-én 10 órától rendezik meg, a Nagyatád csapata lesz az ellenfél hazai pályán.