Sikeres kezdés a barcsi triatlonistáknál

A barcsi triatlonosok is megkezdték az őszi idényüket. Zalaegerszegen a Decathlon Zalatriatlon Spront versenyen vettek rész eredményesen, de Cetrend sem múlt el barcsi siker nélkül.

Récsán Petra, Bencze Áron és Bencze Botond aranyérmes lett a kategóriájában zalaegerszegen, míg Paluska Péter ezüstérmes helyezést ért el, Szücs Olivér és Szücs Zsombor pedig bronzérmes lett. A két edző, Paluska Csaba és Paluskáné Popovics Melitta még egy versenyző szereplésének örülhetett. Széll Boldizsár megnyerte a nagyatádi Cetrendet. A 10 kilométeres hosszútávúszást idén tehát barcsi kiválóság nyerte, a BVSE Triatlon Szakosztályának versenyzője Széll Boldizsár. A táv nehézsége, hogy a 10 ezer métert medencében teljesítik az úszók, így 400 hosszra kell készülniük a résztvevőknek. 1992 óta eddig körülbelül félezren teljesítették a cetek távját ezen a versenyen, köztük több barcsival.