Nagyot küzdöttek a barcsi focisták a Diákolimpián

Barcson rendezték a Futsal megyei elődöntő "B" csoport mérkőzéseit. Horváth Gábor spotreferens szerkesztőségünknek elmondta, a Dráva Völgye sportcsarnokban rendezett mérkőzéseken a hazai csapat és a Széchényi Gimnázium képviselte a városunkat.

A barcsi csapatok mellett a Kaposvári Eötvös Loránd Műszaki Technikum csapata és csurgói Kolping Nagyváthy János Szakgimnázium csapata alkotta a négyes mezőnyt. A Dráva Völgye és a Széchenyi Ferenc közötti összecsapáson 2-1, a Csurgó Nagyváthy és a Kaposvár Eötvös közötti mérkőzésen 1-4, a Csurgó Nagyváthy és Dráva Völgye között 1-0, a Kaposvár Eötvös és Széchenyi Gimnázium között döntetlen, a Dráva Völgye és Kaposvár Eötvös között 1-3, a Csurgó Nagyváthy és Széchenyi Ferenc között pedig 6-4 lett a végeredmény. A körmérkőzések után a Kaposvár lett az első, Csurgó a második, a Dráva Völgye a harmadik, Széchényi Gimnázium a negyedik helyezett. Valamennyi mérkőzés nagy küzdelemben dőlt el.