Moulin Rouge nyerte a 34. Mikulás kupát.

Barcson kilenc csapat részvételével ismét megrendezték a téli idény első ünnepi teremlabdarúgó tornát. A városi csapatok mellet Péterhidáról és Darányból is nevezett csapat, hangzott el tegnap este a Barcsi Krónikában. Horváth Gábor a HÍD TV sporthírei között számolt be a Mikulás Kupáról.

A három háromcsapatos csoportból az 1-2. valamint a legjobb harmadik helyezett jutott tovább. A továbbjutó 8. helyért a két gyengébb 3. helyezett- Elit-Alakulat – Péterhida csapata játszott (6-3). A Moulin Rouge a Darány (2-0) és az Elit –Alakulaton (1-4) keresztül, a Last Minute az Olasz Görények (3-0) és az Old Goldon (3-1) keresztül jutott a döntőbe. A harmadik helyet az Old Gold csapata szerezte meg az Elit Alakulat legyőzésével (4-2). A döntőben egymást jól ismerő két csapat izgalmas játékot produkált. Már-már döntetlennel ért véget a mérkőzés, amikor kihasználva egy védelmi hibát Kovács Géza Tamás megszerezte a győztes gólt a Moulin Rouge részére.