Kisorsolták Barcson is a szavazólapok sorrendjét

A Helyi Választási Bizottság a jelölőszervezetek jelöltjei, független jelöltek és nemzetiségi jelöltek segítségét kérte a sorsoláshoz, amelyen nyilvános ülésén bonyolított le.

Polgármester-jelöltek sorrendje a szavazólapon:

1. Horváth József Tibor Barcsért Egyesület

2. Anderné Röszler Erika BÉKE-JOBBIK-DSE-Momentum-Mindenki Magyarországa Mozgalom-LMP

3. Koós Csaba Tibor Fidesz-KDNP

1. számú választókerület szavazólapjának sorrendje:

1. Dr. Nuszpl Árpád Fidesz-KDNP

2. Végvári Attila György Barcsért Egyesület

3. Virovecz Adorjánné BÉKE-JOBBIK-DSE

2. számú választókerület szavazólapjának sorrendje:

1. Molnár Anikó független

2. Breszkovics Botond független

3. Balogh Lajos Barcsért Egyesület

4. Artner János BÉKE-JOBBIK-DSE

5. Varga Zoltán Fidesz-KDNP

3. számú választókerület szavazólapjának sorrendje:

1. Császár-Lieber Krisztina Barcsért Egyesület

2. Virovecz Adorján BÉKE-JOBBIK-DSE

3. Krisztián Ferenc Fidesz-KDNP

4. Komáromi László független

4. számú választókerület szavazólapjának sorrendje:

1. Tatai Ferenc Fidesz-KDNP

2. Petrovics László független

3. Csonka Attila független

4. Opra Rita BÉKE-JOBBIK-DSE

5. számú választókerület szavazólapjának sorrendje:

1. Rapkai Gábor Fidesz-KDNP

2. Anderné Röszler Erika BÉKE-JOBBIK-DSE

3. Horváth Gyuláné Barcsért Egyesület

6. számú választókerület szavazólapjának sorrendje:

1. Csende Jánosné Fidesz-KDNP

2. Bozsányi Gyula Barcsért Egyesület

3. Radics Béla BÉKE-JOBBIK-DSE

7. számú választókerület szavazólapjának sorrendje:

1. Remes Gábor Barcsért Egyesület

2. Vucskics Imre BÉKE-JOBBIK-DSE

3. Szalai Csilla Fidesz-KDNP

8. számú választókerület szavazólapjának sorrendje:

1. Losteiner István Fidesz-KDNP

2. Kiss Anita BÉKE-JOBBIK-DSE

3. Gál Gábor független

4. Dr. Kisimréné Györkös Ágnes Barcsért Egyesület

Műsorajánló

Tekintse meg a HÍD TV legfrissebb videóit!

Barcs Város Önkormányzata Képviselő Testületének 2019. szeptember 19-i soros ülése

Képújság

Legfrissebb hirdetéseink!