Kézilabda siker és női futballgyőzelem a barcsi mérleg

Továbbra is zajlik a férfi kézilabda bajnokság, az NB II-ben játszó Satelit SE kiváló eredménnyel zárta a hétvégét. Horváth Gábor sportreferens a Dráva Hullám Vekker című műsorában elmondta, az elmúlt hétvégén a Kalocsa csapatával mérkőztek meg a barcsiak, az első félidőben már 12-10- re ment a csapat, végül 25-22-re verték a Kalocsát.

A gólszerzők közt volt Miháldinecz József 7, Snóbli Gyula 5, Hőgye Péter 5, Kaáli Nagy Kende 4 és Ribacz Gergő szintén 4 ponttal. Következő mérkőzésüket március 27-én, szombaton Dunaújvárosban játsszák, a mérkőzés online követhetik a szurkolók a Satelit SE facebook oldalán. Felkészülési mérkőzéseken vettek részt az elmúlt hétvégén a FC Barcs női labdarúgói is, hazai pályán fogadták a Kaposfüred és a Kiskorpád csapatát. A felkészülést szolgálta, hogy mindhárom csapat 2-2 mérkőzést játszott egymás ellen, a barcsiak az első, a fürediek a második, a kiskorpádiak pedig a harmadik helyen végeztek. A sportreferens azt is elmondta, a hölgyeknél április 18-án kezdődik a bajokság, ez előtt a Nagyatád csapata ellen korábban elhalasztott meccset még pótolniuk kell.