Kezdődik a közönségszavazat az év sportolójára Barcson

Kibővített elnökségi ülést tartott a BVSE. Döntöttek a sportdíjak jelöltjeinek személyéről, és meghirdették a közönségdíjas szavazást.
A Barcsi Városi Sport Egyesület, a Satelit SE és az FC Barcs vezetői tettek javaslatokat az idei Sportdíjazottakra és mondtak véleményt Barcs 2018-ban legjobb eredményt hozó sportolóiról az elnökségi ülésen, melyen részt vett Barcs Város Oktatási, Művelődési, Sport Bizottságának elnöke, Vekkeli Józsefné is. Horváth Gábor sportreferens arról tájékoztatta szerkesztőségünket, hogy 8 kategóriában jelöltek a szakvezetők sportolókat  különböző kategóriákban díjra, illetve elkészítették a Közönségszavazatra várók listáját is. Szavazni a Barcsi Városi Könyvtárban lehet. 

Az Oktatási, Művelődési, Sport Bizottság a sportvezetők javaslatai alapján február 15-én dönt a díjazottak személyéről, akik a február 21-i testületi ülésen vehetik át elismeréseiket. Ezek szerint a közönség szavazásra két hetük van Barcs város lakóinak.
Szavazatra várók között szerepel a labdarógó Gál Milán Bence, Horváth Panni Triatlonista, a kézilabdás Kis Máté Balázs,  az úszó Kovács Nóra, Szarka Gergő sakk és Triatlon versenyző, Tárnoki András judoka, és Tóth Liliána a karate szakosztályból.

1. Gál Milán Bence         Labdarúgás
              Diákolimpia Teremlabdarúgás megyei döntő 5. helyezés csapatban      
              Diákolimpia Labdarúgás Megyei Döntő: 5. hely csapatban

2. Horváth Panni             Triatlon
                Úszás Megyei Döntő   1.hely III. korcsoportos lány  4x50 m váltó csapatban
                1.helyezés 50 m mellúszásban,
              Duatlon Diákolimpia Megyei:    1. hely csapatban, Országos 2. hely 4x50 m váltóban,   
              Duatlon Diákolimpia Országos: 7.hely csapatban

3. Kis Máté Balázs           Kézilabda     
              Máté 2018-ban 45 alkalommal lépett pályára a Satelit SE színeiben különböző
                bajnoki mérkőzésen (ifi,felnőtt, NB III.,NB II.) összesen 231 gólt lőtt.
                Az utánpótlás korosztály legeredményesebb kézilabdázója.

4.  Kovács Nóra                 Úszás      
              Országos Ranglista helyezések „A” kategóriában:
              50 m gyorsúszás   10. hely , 100 m gyorsúszás   12. hely, 100m hát 33. hely
                A Pünkösdi és Karácsonyi úszó kupa csillagszóró győztese.

5. Szarka Regő                  Sakk, Triatlon     
               Sakk sportágban megyebajnoki címet szerzett, országos döntőben 36.

6. Tárnoki András            Judo
                 Lendva nemzetközi verseny  1. hely
                 Regionális versenyen   1 Ezüst 2 Bronz

7.  Tóth Liliána                  Karate
                11 arany, 1 ezüst és 3 bronzérmet szerzett a 2018.évi versenyeken.
                Országos bajnoki címet szerzett, nemzetközi versenyt nyert Budapesten és Szerbiában.

Műsorajánló

Tekintse meg a HÍD TV legfrissebb videóit!

Terasz - Dr. Illyés Edit

Képújság

Legfrissebb hirdetéseink!