Kaposvári fordulógyőzelem a megyei veterán labdarúgóknál

Barcson rendezték a hétvégén a Somogy Megyei Veterán labdarúgó bajnokság második fordulóját, melynek Kaposvár lett a győztese.

Rosszul kezdődött és úgy is folytatódott a házigazdák számára a novemberi találkozó. Az első mérkőzést Kaposvárral játszotta Barcs. A jó iramú találkozón a Jurmann Béla vezette vendég csapat győzött 2-1-re. Aztán Siófok is legyőzte a Dráva partiakat (2-0), így következett a forduló mérkőzése. Izgalmas, helyenként feszült mérkőzésen az első félidő utolsó percében Takács Zsolt által lőtt góllal győzött a Kaposvár, így a forduló első helyét is megszerezték Siófok és Barcs előtt, tájékoztatott Horváth Gábor sportreferens. A különdíjakon Máté Sándor (Kaposvár) kapus, Kis József (Siófok) legjobb játékos és Csordás József (Barcs) góllövő osztozott. A folytatás 2020 tavaszán lesz, várhatóan Marcali csapat csatlakozásával.