Az ötödik helyről kezdi az FC Barcs a hajrát

Sikeresen zárult a hétvége az FC Barcs futballistáinak, a férfi és a női csapat is értékes pontokat szerzett a bajnokságban. Horváth Gábor sportreferens szerkesztőségünknek elmondta, a megyei harmadosztályban a barcsi felnőtt férfi csapat az Inkével mérkőzött, Omacht Roland találatával a 34. percben megszerezte a hazai pályán az előnyt a Barcs.

Az ellenfél a második játékrészben egyenlített, de a barcsi Albert Richárd állította be a 2-1-es végeredményt. Az Inke játékosai közül ketten is piros lappal zárták a fordulót. További eredmények: Babócsa – Kaposfüred 2-1, Homokszentgyörgy – Csokonyavisonta 2-9. A barcsiak a Szabás ellen játszanak a hétvégén idegenben, május 23-án 17 órai kezdettel. Női labdarúgóink is kiválóan szerepeltek a hétvégén, a Kéthely elleni mérkőzésen 4-1-re hozták a meccset, Horváth Fruzsina 3 és Jankovics Liza egy góllal járult hozzá a győzelemhez. Egy korábban elmaradt mérkőzést is pótoltak a barcsi női futballisták, a Nagyatád elleni összecsapáson 1-1 gólt sikerült szerezni a csapatoknak. Következő mérkőzésüket a Balatonbogláron vívják a hölgyek május 30-án.