102 verset hoztak a diákok a térségi Vidám Versek Versenyére

Csaknem rekord nevezést regisztrálhatott a társégi szintű Vidám versek versmondó verseny szervezője, az Arany János Általános Iskola, hiszen idén a nyolc évfolyam 102 tanulója készült a pódiumra a hagyományos versünnepre.

Barcs mellett Lakócsáról, Csokonyavisontáról, Darányból is díjaztak versmondókat. Az általános iskolák számára meghirdetett verseny célja évek óta, hogy az irodalom derűs arcát is megmutathassák a diákok. 

Eredmények:

1. évfolyam: 

1. Mathangan Márk – Deák Ferenc Általános Iskola

2. Resch Réka –Barcsi Arany János Általános Iskola

3. Soós Lili –Barcsi Arany János Általános Iskola

Különdíjas: Récsi Titanilla - Barcsi Arany János Általános Iskola

2. évfolyam:

1. Horváth Bibiána - Deák Ferenc Általános Iskola

2. Mészáros Krisztián - Drávamenti Körzeti Közoktatási Intézmény Lakócsai Általános Iskola

3. Csurka Attila - Deák Ferenc Általános Iskola

Különdíj: Tóth Liliána - Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola

3. évfolyam:

1. Putics Zsombor – Barcsi Arany János Általános Iskola Szuloki Telephelye

2. Horváth Máté –Barcsi Arany János Általános Iskola

3. Ignácz Kristóf  -Drávamenti Körzeti Közoktatási Intézmény Lakócsai Általános Iskola

Különdíjas: Andri Eszter Nóra- Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola

4. évfolyam:

1. Orsós Gyula- Drávamenti Körzeti Közoktatási Intézmény Lakócsai Általános Iskola

2. Schmidt Barbara -  Barcsi Arany János Általános Iskola

3. Sánta Luca Rebeka - Barcsi Arany János Általános Iskola

Különdíj: Szakos Csanád - Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola

5. évfolyam:

1. Harasztia Domonkos – Drávamenti Körzeti Általános Iskola, Csokonyavisonta

2. Dancs Kristóf - Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola

3. Rovacsek Kamilla - Barcsi Arany János Általános Iskola

Különdíjas: Babos Barnabás - Drávamenti Körzeti Általános Iskola, Csokonyavisonta

Különdíjas: Török-Kovács Zsófia - Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola

6. évfolyam:

1. Cserti-Hetzer István- Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola

2. Botos Péter- Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola

3. Gőbölös Máté- Barcsi Arany János Általános Iskola

7. évfolyam:

1. Rácz Réka Hanna - Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola

2. Orsós Tamás – Drávamenti Körzeti Általános Iskola Darányi Tagiskolája

3. Horváth Fanni - Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola

Különdíjas: Polhammer Réka – Barcsi Arany János Általános iskola

8. évfolyam:

1. Farkashegyi Laura – Barcsi Arany János Általános Iskola

2. Pörge Zsófia Klára - Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola

3. Göjtönár Szilárd – Barcsi Szivárvány EGYMI

Különdíj: Szolga Adrián - Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola

Műsorajánló

Tekintse meg a HÍD TV legfrissebb videóit!

Barcsi Krónika 2019. december 9.

Képújság

Legfrissebb hirdetéseink!